لطفا صبر کنید ...

مشاهده و چاپ شجره نامه ها به صورت «آلبوم» و کاغذ دیواری
دسته بندی: آموزش ها، تاریخ انتشار: 1401/01/21، آخرین بروزرسانی: 1401/01/23 ساعت 03:29 ب.ظ
بازگشت به صفحه قبل بازگشت به لیست مطالب پرینت این صفحه به اشتراک گذاری این صفحه در فیسبوک به اشتراک گذاری این صفحه در تلگرام به اشتراک گذاری این صفحه در واتس اپ به اشتراک گذاری این صفحه در توییتر بزرگ کردن اندازه قلم کوچک کردن اندازه قلم کپی لینک این صفحه 

ایجاد هر شجره نامه خود یک لذت واقعی است و زمانی که شجره نامه خود را در مقابل افراد فامیل و پدربزرگان و مادربزرگان خود می گذاریم و نگاه محبت آمیز آن ها را تماشا می کنیم، لذت و رضایتی صدچندان را حس خواهیم کرد.

تمام تلاش تیم توسعه «شجره ساز» حفظ رضایت کاربران محترم است و ما روز و شب تلاش می نماییم تا این هدف محقق شود. یکی از اهداف اصلی ما به عنوان پیشگامان شجره نامه نویسی پارسی، ایجاد ابزارهای ساده و زیبا در جهت چاپ و پرینت شجره نامه ها است تا این مقوله بسیار پیچیده را بدون نمایش پیچیدگی ها، با ظاهری ساده و ظریف در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم. لذا در این راستا مفتخریم تا اعلام نماییم که ابزار جدیدی تحت عنوان «نمایش و چاپ شجره نامه ها به صورت آلبوم» به لیست ابزارهای موجود برای پرینت و چاپ شجره نامه ها اضافه شده است. این ابزار جدید، این امکان را فراهم می نماید تا شجره نامه خود را به صورت آلبوم و با شکل و شمایل کاغذ دیواری پرینت و چاپ و حتی دیوارهای منزل خود را با شجره نامه خود آرایش نمایید. این ابزار از بخش «پرینت و چاپ شجره نامه ها» در ذیل نام هر شجره نامه قابل دسترسی است. در شکل زیر نمایی از این ابزار جدید را مشاهده می کنید:

نمونه پرینت به صورت آلبوم از شجره نامه ها


سوالات متداول این ابزار:

  • آیا این ابزار برای همه کاربران فعال است؟ بلی این ابزار برای تمامی کاربران فعال و از صفحه پرینت و چاپ شجره نامه ها مانند شکل های زیر قابل دسترسی می باشد.

مشاهده بخش نمایش آلبوم شجره نامه ها


یافتن بخش آلبوم شجره نامه ها

  • چطور سوالات خود را درباره این ابزار مطرح کنم؟ شما همواره می توانید از بخش «پرسش و پاسخ» و یا تماس مستقیم با ما از طریق صفحه «تماس با ما» سوالات و نقطه نظرات خود را مطرح نمایید.

  • مطالب مرتبط
    لطفا نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید
    برای ارسال نظر به حساب کاربری خود وارد شوید و یا در سایت ثبت نام کنید.