لطفا صبر کنید ...

اتصال شجره نامه ها به یکدیگر
دسته بندی: آموزش ها، تاریخ انتشار: 1400/07/20، آخرین بروزرسانی: 1400/12/04 ساعت 10:15 ب.ظ
بازگشت به صفحه قبل بازگشت به لیست مطالب پرینت این صفحه به اشتراک گذاری این صفحه در فیسبوک به اشتراک گذاری این صفحه در تلگرام به اشتراک گذاری این صفحه در واتس اپ به اشتراک گذاری این صفحه در توییتر بزرگ کردن اندازه قلم کوچک کردن اندازه قلم کپی لینک این صفحه 

جوامع براساس بنیانگذاران آن ها توسعه می یابند. به این معنا که گروه اندکی، یک جامعه کوچک (مانند یک قبیله) را تاسیس می کنند. این جامعه در طول زمان رشد کرده و بر جمعیت آن افزوده می شود. بدین دلیل است که تمامی افراد جامعه پس از تعداد مشخصی گذار به عقب، با یکدیگر در یک رابطه ضعیف تا قوی هستند. 

ما نیز در «شجره ساز» این موضوع را درک کرده و تلاش خود را می کنیم که این ارتباطات را در توسعه درخت های شجره نامه در نظر بگیریم. در این راستا، از این پس کاربران می توانند میان شجره نامه های خود و یا شجره نامه های مشترک خود ارتباطاتی را ایجاد کنند.


ارتباط میان شجره نامه ها


خصوصیات این ابزار

قابلیت ارتباط میان شجره نامه ها این امکان را فراهم می کند تا شما بتوانید به راحتی شجره نامه های مختلف را ایجاد و میان آن ها روابطی را برقرار نمایید. این قابلیت دارای ویژگی های زیر است:

  • ارتباط میان شجره نامه ها به راحتی به توسط چند کلیک ساده قابل انجام است.
  • «شجره ساز» روابط را برای شما دسته بندی و به توسط علایم و اشکال مختلف به نمایش می گذارد.
  • شما می توانید به تعداد نامحدود رابطه میان شجره نامه ها ایجاد نمایید.


سوالات متداول این بخش

سوال: آیا روابط میان شجره نامه ها برای کاربران مشترک شجره نامه های من قابل مشاهده است؟ پاسخ: خیر. هر کاربر تنها می تواند روابط متعلق به خود را مشاهده کند و دیگر کاربران نمی توانند روابط یکدیگر را مشاهده کنند.

سوال: آیا برای استفاده از این سرویس می بایست هزینه ای بپردازم؟ پاسخ: خیر. این ویژگی به همراه دیگر خدمات «شجره ساز» کاملا رایگان می باشند.

سوال: چطور به این ویژگی دسترسی داشته باشم؟ پاسخ: این ویژگی از سربرگ ارتباط ها در صفحه ویرایش/اضافه کردن نسل ها طبق شکل زیر قابل دسترسی می باشد.

دسترسی به ابزار ارتباط میان شجره نامه ها

لطفاً سوالات، نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را در مورد این بخش با ما در بخش نظرات در ذیل این نوشتار و یا صفحه پرسش و پاسخ به اشتراک بگذارید.


  • مطالب مرتبط
    لطفا نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید
    برای ارسال نظر به حساب کاربری خود وارد شوید و یا در سایت ثبت نام کنید.