لطفا صبر کنید ...

تحلیل آماری شجره نامه ها در «شجره ساز»
دسته بندی: مقالات، تاریخ انتشار: 1399/10/12، آخرین بروزرسانی: 1401/04/08 ساعت 12:50 ق.ظ
بازگشت به صفحه قبل بازگشت به لیست مطالب پرینت این صفحه به اشتراک گذاری این صفحه در فیسبوک به اشتراک گذاری این صفحه در تلگرام به اشتراک گذاری این صفحه در واتس اپ به اشتراک گذاری این صفحه در توییتر بزرگ کردن اندازه قلم کوچک کردن اندازه قلم کپی لینک این صفحه 

تحلیل آماری شجره نامه ها به شما کمک می کند تا به راحتی نمای کلی از جزییات شجره نامه های خود بدست بیاورید.


تحلیل آماری شجره نامه

یکی از ویژگیهای جذاب و پرطرفدار وب سایت «شجره ساز»، ارایه تحلیل های آماری از شجره نامه ها به کاربران است. این ویژگی به راحتی جزییاتی از شجره نامه شما به دست می دهد که ممکن است تا بحال به آنها توجه نکرده باشید. مواردی چون توزیع جنسیت خانواده شما، بیماری های غالب و نمودار جمعیت خانواده در طی زمان تنهایی مثالهایی از تحلیل های ارایه شده در «شجره ساز» هستند. مثال هایی از کاربرد تحلیل های آماری در زندگی روزمره خانواده شما می تواند حدس جنسیت فرزندان، حدس بیماری های غالب در فرزندان، حدس بیماری محتمل در ازدواج ها و وصلت های خانواده شما و خانواده های دیگر و حتی موارد جالبی چون تعیین تعداد مهمان ها برای مراسماتی چون عروسی، نامزدی و غیره است.تمامی کاربران می توانند در صفحه مدیریت خود به بخش تحلیل های آماری دسترسی پیدا کنند.


لطفاً نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را درباره این مطلب در بخش نظرات در ذیل این نوشتار و یا بخش پرسش و پاسخ با ما در میان بگذارید.


  • مطالب مرتبط
    لطفا نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید
    برای ارسال نظر به حساب کاربری خود وارد شوید و یا در سایت ثبت نام کنید.