لطفا صبر کنید ...

چگونه شجره نامه خود را با دیگران به اشتراک بگذاریم؟
دسته بندی: آموزش ها، تاریخ انتشار: 1399/11/02، آخرین بروزرسانی: 1400/12/04 ساعت 10:27 ب.ظ
بازگشت به صفحه قبل بازگشت به لیست مطالب پرینت این صفحه به اشتراک گذاری این صفحه در فیسبوک به اشتراک گذاری این صفحه در تلگرام به اشتراک گذاری این صفحه در واتس اپ به اشتراک گذاری این صفحه در توییتر بزرگ کردن اندازه قلم کوچک کردن اندازه قلم کپی لینک این صفحه 

iconfinder_038_026_share_link_friends_android_material_3171663.png.webp

به اشتراک گذاری شجره نامه ها یکی از هیجان انگیزترین و محبوبترین بخش های وب سایت «شجره ساز» است. با استفاده از این ویژگی «شجره ساز» میتوانید شجره نامه خود را با هر شخصی و با محدودیت زمانی مشخصی به اشتراک بگذارید. بعنوان مثال شجره نامه خود را با دوست خود برای 1 ساعت به اشتراک بگذارید. توجه کنید که دیگر افراد برای دیدن شجره نامه شما نیازی به عضویت در سایت ندارند. این اشتراک های موقت این امکان را فراهم میکند تا دیگران در تکمیل شجره نامه شما سهیم شوند. روند کار به سادگی کلیک روی نسل مورد نظر و درخواست اشتراک به مالک شجره نامه است. پس از پذیرش درخواست توسط مالک شجره نامه شما میتوانید بدون محدودیت زمانی، نسل هایی به شجره نامه اضافه، حذف و ویرایش کنید.


ما همواره آماده شنیدن نظرات و پیشنهادات شما هستیم. لطفا نظرات خود را در قسمت «نظرات» و یا صفحه پرسش و پاسخ با ما در میان بگذارید.


  • مطالب مرتبط
    لطفا نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید
    برای ارسال نظر به حساب کاربری خود وارد شوید و یا در سایت ثبت نام کنید.