لطفا صبر کنید ...

رسم شجره نامه در مایکروسافت ورد (Word) و اکسل (Excel)
دسته بندی: آموزش ها، تاریخ انتشار: 1400/11/10، آخرین بروزرسانی: 1400/11/29 ساعت 08:56 ب.ظ
بازگشت به صفحه قبل بازگشت به لیست مطالب پرینت این صفحه به اشتراک گذاری این صفحه در فیسبوک به اشتراک گذاری این صفحه در تلگرام به اشتراک گذاری این صفحه در واتس اپ به اشتراک گذاری این صفحه در توییتر بزرگ کردن اندازه قلم کوچک کردن اندازه قلم کپی لینک این صفحه 

با اینکه رسم شجره نامه ها توسط ابزارهای معمول چون برنامه های ویرایشگر متن (مانند Word) و ویرایشگر صفحات گسترده (مانند Excel) توصیه نمی شود ولی این به این معنا نمی باشد که رسم ساختارهای سلسله مراتبی در این نرم افزارها غیر ممکن است. 

رسم شجره نامه ها در ورد و اکسل

شروع رسم شجره نامه ها در برنامه های ویرایشگر متن و صفحات گسترده نیازمند صرف زمان کافی برای آماده سازی و اعمال تغییرات ظاهری فراوان است و در نهایت هم شاید شما را از نتیجه کار خرسند نکند. این است که رسم شجره نامه ها در برنامه های غیر تخصصی توصیه نمی شود. ولی این به معنای مردود بودن هر گونه سعی برای ایجاد شجره نامه ها توسط دیگر برنامه ها نمی باشد. در این مطلب، با معرفی 2 قالب از پیش آماده شده، ما به آن دسته از افراد که علاقمند به رسم شجره نامه های خود در نرم افزارهای مایکروسافت ورد (Word) و اکسل (Excel) هستند کمک می کنیم تا با حداقل صرف زمان برای آماده سازی، وقت با ارزش خود را تنها صرف تکمیل شجره نامه ها کرده و از پویش گذشته خانواده خود لذت ببرند. در زیر می توانید این قالب ها را به صورت رایگان از «شجره ساز» دانلود نمایید:

دانلود قالب های از پیش آماده شجره نامه:

دانلود قالب از پیش آماده ورد شجره نامهدانلود قالب در فرمت مایکروسافت ورد

دانلود قالب از پیش آماده شجره نامه با مایکروسافت اکسلدانلود قالب در فرمت مایکروسافت اکسل


لطفاً سوالات، پیشنهادات و انتقادات خود را با ما از طریق ایمیل info@shajaresaz.com و یا بخش نظرات در ذیل این مطلب در میان بگذارید.


  • مطالب مرتبط
    لطفا نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید
    برای ارسال نظر به حساب کاربری خود وارد شوید و یا در سایت ثبت نام کنید.