لطفا صبر کنید ...

امکان تغییر پس زمینه شجره نامه ها
دسته بندی: آموزش ها، تاریخ انتشار: 1400/10/20، آخرین بروزرسانی: 1401/01/19 ساعت 01:10 ب.ظ
بازگشت به صفحه قبل بازگشت به لیست مطالب پرینت این صفحه به اشتراک گذاری این صفحه در فیسبوک به اشتراک گذاری این صفحه در تلگرام به اشتراک گذاری این صفحه در واتس اپ به اشتراک گذاری این صفحه در توییتر بزرگ کردن اندازه قلم کوچک کردن اندازه قلم کپی لینک این صفحه 

تصاویر به اشیا جان می بخشند و ارتباط با زمان را برقرار نگه می دارند. به همین دلیل است که هنوز هم با دیدن تصاویر سیاه و سفید قدیمی با گوشه های شکسته و ترک های ریز و درشت، به گذشته پرواز می کنیم و به روزهای خوب سفر می کنیم.

اینکه بتوانیم از عنصر تصاویر در شجره نامه ها استفاده نماییم، سبب زنده شدن تاریخ و افزایش عمق نگاه به گذشته می شود. در این راستا، ما در تیم توسعه «شجره ساز» مفتخریم تا اعلام نماییم که از این پس کاربران محترم می توانند تصاویر پس زمینه شجره نامه های خود را از میان مجموعه ای زیبا و دست چین شده با موضوع ایران انتخاب نمایند.


تغییر تصویر پس زمینه شجره نامه ها


چگونه پس زمینه شجره نامه خود را تغییر دهیم؟

 برای تغییر پس زمینه شجره نامه خود می بایست از صفحه مدیریت خود وارد بخش «همه شجره نامه های من» شوید. سپس از بخش ابزارهای «شجره ساز» در قسمت سمت چپ هر شجره نامه وارد بخش تغییر الگوی نمایش شجره نامه ها شوید. این مورد در تصویر زیر نمایش داده شده است.

نحوه تغییر تصویر پس زمینه شجره نامه ها

با ورود به صفحه تغییر الگوی نمایش شجره نامه ها، شما می توانید از میان تصاویر دست چین شده از جای جای کشور عزیزمان ایران، تصویر مورد علاقه خود را انتخاب کنید. ما همچنین امکان انتخاب پس زمینه های ساده را برای شما در پایان لیست پس زمینه ها فراهم کرده ایم.


انتخاب از میان تصاویر پس زمینه

لطفاً توجه فرمایید که تنها مالکین شجره نامه ها (این مورد شامل مشترکین شجره نامه ها نمی شود) می توانند تصاویر پس زمینه را تغییر دهند.

در صورتی که با طی مراحل فوق همچنان نمی توانید تصویر پس زمینه شجره نامه خود را تغییر دهید و یا سوال، پیشنهاد و انتقادی در رابطه با این بخش دارید با ما با ایمیل info@shajaresaz.com و یا بخش «پرسش و پاسخ» در تماس باشید.

درصورتی که علاقمند هستید تا تصاویر خود را با ما در میان بگذارید از اینجا اقدام نمایید.


  • مطالب مرتبط
    لطفا نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید
    برای ارسال نظر به حساب کاربری خود وارد شوید و یا در سایت ثبت نام کنید.