لطفا صبر کنید ...

بررسی احتمالی تعلق شما به خانواده سیدین
دسته بندی: آموزش ها، تاریخ انتشار: 1400/08/17، آخرین بروزرسانی: 1400/12/04 ساعت 10:14 ب.ظ
بازگشت به صفحه قبل بازگشت به لیست مطالب پرینت این صفحه به اشتراک گذاری این صفحه در فیسبوک به اشتراک گذاری این صفحه در تلگرام به اشتراک گذاری این صفحه در واتس اپ به اشتراک گذاری این صفحه در توییتر بزرگ کردن اندازه قلم کوچک کردن اندازه قلم کپی لینک این صفحه 

یکی از ویژگی های متمایز «شجره ساز»، استفاده از هوش مصنوعی و تکنولوژی های نوین در بخش مختلف این سرویس است. این ویژگی به ما این امکان را می دهد تا مجموعه ای از ابزارهای متنوع را در اختیار کاربران بگذاریم تا مطابق با شعار ما «ساخت شجره نامه با «شجره ساز» یک لذت است» بتوانند هر چه بیشتر از امکانات این سرویس لذت ببرند. 

در این راستا، ابزاری به عنوان «بررسی احتمال سید بودن» یک نام خانوادگی در بخش مدیریت کاربران تعبیه شده است. این ابزار به شما کمک می کند تا بتوانید میزان ارتباط نام خانوادگی خود را با مجموعه نام های خانوادگی سیدین به صورت احتمالاتی مشخص کنید. این ابزار از لینک زیر قابل دسترس می باشد:


 برای دسترسی به این ابزار اینجا کلیک کنید

پیش بینی احتمال سید بودن براساس نام خانوادگی


سوالات متداول این بخش:

  • آیا نتایج این ابزار قطعی است؟ خیر. این بخش تنها براساس احتمالات و هوش مصنوعی استوار است و هیچ تضمینی برای وجود و یا عدم وجود قطعی «سید بودن» و یا «سید نبودن» یک نام خانوادگی ارایه نمی نماید.
  • آیا این ابزار ریشه تاریخی خانوادگی را برای یافتن ارتباط با پیامبر اکرم (ص) و خانواده ایشان جستجو می کند؟ خیر. هوش مصنوعی «شجره ساز» تنها اطلاعات موجود در این سرویس را پالایش و تجزیه و تحلیل می نماید.
  • آیا نتیجه این ابزار را می توان به عنوان مستندات در محافل قانونی استفاده کرد؟ خیر. نتایج این بخش هیچ وجه قانونی ندارند و نمی توانند به عنوان مستندات در محافل قانونی مورد استفاده قرار گیرند.
  • آیا ممکن است که احتمالات ارایه شده در این بخش تغییر نماید؟ بلی. نتایج ارایه شده در این بخش براساس جستجوی کم عمق اطلاعات استوار است. این بدین معناست که احتمالات ارایه شده در این بخش ممکن است در آینده افزایش و یا کاهش یابند.
  • آیا هوش مصنوعی «شجره ساز» توسط شرکت و یا ارگان خاصی انجام می شود و یا به رویت دولت، گروه و انجمن خاصی می رسد؟ خیر. هوش مصنوعی «شجره ساز» بر روی سرورهای «شجره ساز» انجام می پذیرد و هیچ اطلاعاتی از کاربران به هیچ مکان دیگری منتقل و یا به رویت و نظارت هیچ گروه، دولت و تشکل خاصی نمی رسد. لطفاً توجه نمایید که خط قرمز ما حریم خصوصی کاربران می باشد.

در صورتی که سوالی درباره این بخش دارید، با ما از طریق بخش نظرات در ذیل این مطلب و یا صفحه پرسش و پاسخ در تماس باشید.


  • مطالب مرتبط
    لطفا نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید
    برای ارسال نظر به حساب کاربری خود وارد شوید و یا در سایت ثبت نام کنید.