لطفا صبر کنید ...

پرسش و پاسخ

چاپ شجرنامه درختی و پیشنهادات
بازگشت به صفحه قبل بازگشت به لیست سوالات پرینت این صفحه به اشتراک گذاری این صفحه در فیسبوک به اشتراک گذاری این صفحه در تلگرام به اشتراک گذاری این صفحه در واتس اپ به اشتراک گذاری این صفحه در توییتر بزرگ کردن اندازه قلم کوچک کردن اندازه قلم کپی لینک این صفحه 
 • چاپ شجرنامه درختی و پیشنهادات

  این سوال توسط سعید ❋❋ در تاریخ 1400/12/24 مطرح شده و تاکنون 180 مرتبه بازدید شده است.
  سلام
  1- چطور میتونم بعد از تکمیل شجرنامه ، از قالب درختی آن پرینت بگیرم؟
  2- در کنار نام و نام خانوادگی که زیر عکس قابل نمایش است بهتره با تاریخ تولد و فوت هم درج شود (چنانچه فضا کمه بهتره فقط از سال استفاده شود. ضمنا نام و نام خانوادگی میشود در یک سطر قرار گیرد)
  3-لزوم محاسبه سن بر مبنای تاریخ تولد و فوت برای افراد فوت شده و برمبنای تاریخ تولد و تاریخ روز برای افراد در قید حیات واقعا مورد نیاز است (سن در حد سال کفایت میکند)
  تشکر فراوان از برنامه خوبتان

 • پاسخ ارسال شده توسط مدیر «شجره ساز» در تاریخ 1400/12/24
  سلام سعید جان،

  شما می توانید از صفحه شجره نامه خود پرینت بگیرید و یا از بخش پرینت و چاپ شجره نامه ها استفاده نمایید. برای چزییات بیشتر، لطفاً به لینک زیر مراجعه بفرمایید:

  https://shajaresaz.com/posts/show/84

  درمورد پیشنهاد شما درباره محاسبه سن، این یک مورد ضروری به نظر نمی رسد زیر در صورتی که شجره نامه خود را پرینت نمایید در کمتر از 1 سال تمام سن ها تغییر یافته و از کیفیت نسخه چاپی شما می کاهد. همچنین ورود تاریخ تولد و وفات در این سرویس ضروری نمی باشد با اینکه در نسخه های پیشین «شجره ساز» این مورد الزامی بود ولی به دلیل مشکلاتی که برای کاربران محترم ایجاد می نمود، این گزینه به صورت اختیاری درآمد. همین اختیاری بودن باعث می شود که به عنوان مثال سن ها به درستی محاسبه نشده (تصور بفرمایید که بدون ورود ماه و روز تولد، تمامی محاسبات با شانس 50 درصد اشتباه خواهند بود) و کاربران به اجبار مجبور به ورود تاریخ های غیر صحیح می شدند. با این وجود ما سعی خواهیم کرد تا این مورد را در بروزرسانی های آتی این سرویس بهبود ببخشیم.

  از پیشنهاد و سوالات شما بی اندازه متشکریم.

  برای ارسال پاسخ می بایست وارد حساب کاربری خود شوید و یا یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید.