لطفا صبر کنید ...

پرسش و پاسخ

افرادی که هم از طرف مادر هم از طرف پدر به یک جد می...
بازگشت به صفحه قبل بازگشت به لیست سوالات پرینت این صفحه به اشتراک گذاری این صفحه در فیسبوک به اشتراک گذاری این صفحه در تلگرام به اشتراک گذاری این صفحه در واتس اپ به اشتراک گذاری این صفحه در توییتر بزرگ کردن اندازه قلم کوچک کردن اندازه قلم کپی لینک این صفحه 
 • افرادی که هم از طرف مادر هم از طرف پدر به یک جد می رسند

  این سوال توسط علی آقا❋❋ در تاریخ 1401/01/05 مطرح شده و تاکنون 319 مرتبه بازدید شده است.
  نسلی که هم از طرف پدر هم از طرف مادر به یک ریشه می رسند نامشان باید ذیل کدام یک از والدین قرار گیرد آیا باید ذیل هر دو نوشته شود و اسامی تکرار شوند که در این صورت تعداد نوادگان یک ریشه بیش تر از آمار واقعی محاسبه می شود
  افرادی که ازدواج فامیلی دارند و با یکی از نسل های موجود در شجره نامه ازدواج می کنند دو بار کد به آن ها داده می شود یا برنامه آن ها را تشخخیص داده و یک کد را به هر دو نقطه اختصاص می دهد؟

 • پاسخ ارسال شده توسط مدیر «شجره ساز» در تاریخ 1401/01/05
  سلام علی عزیز،
  کمی تصور سناریوی مورد نظر شما برای ما سخت است ولی بنده حدس میزنم که ساده ترین راه حل در ایجاد 2 شجره نامه یکی برای خاندان پدری و یکی برای خاندان مادری است. شما همچنین می توانید نسل ها را میان شجره نامه ها پیوند دهید (با استفاده از ابزار پرش میان شجره نامه ها از صفحه ورود/ویرایش نسل ها). این کار سوال دوم شما یعنی اختصاص شناسه ها را نیز پاسخ می دهد هرچند در بخش آمار، نسل های مشابه تنها یک مرتبه شمارش می شوند (این بخشی از الگوریتم آماری است).
  در صورتی که سوال شما به طور کامل پاسخ نداده شده است، لطفا سوال خود را ویرایش و جزییات بیشتری (و یک مثال در صورت امکان) به آن اضافه نمایید.

  برای ارسال پاسخ می بایست وارد حساب کاربری خود شوید و یا یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید.