لطفا صبر کنید ...

چگونه اولین شجره نامه خود را در «شجره ساز» ایجاد کنیم؟
دسته بندی: آموزش ها، تاریخ انتشار: 1399/12/01، آخرین بروزرسانی: 1401/01/09 ساعت 01:22 ب.ظ
بازگشت به صفحه قبل بازگشت به لیست مطالب پرینت این صفحه به اشتراک گذاری این صفحه در فیسبوک به اشتراک گذاری این صفحه در تلگرام به اشتراک گذاری این صفحه در واتس اپ به اشتراک گذاری این صفحه در توییتر بزرگ کردن اندازه قلم کوچک کردن اندازه قلم کپی لینک این صفحه 

ساخت اولین شجره نامه هیجان خاصی دارد، از هول و ولای سریع تکمیل کردن آن تا هیجان به اشتراک گذاری آن با عزیزان، دوستان و اقوام. بله تجربه ساخت شجره نامه لذتی تکرار نشدنی برای هر فرد علاقه مند ایجاد میکند. در این مقاله به روش ساخت شجره نامه در وب سایت شجره ساز می پردازیم.

پیش از هر کاری هر شجره نامه میبایست به نام کاربر مشخصی ثبت شود به این معنا که ابتدا میبایست در شجره ساز ثبت نام کنید. این کار به سادگی ورود نام کامل شما، پست الکترونیکی شما و در نهایت کلمه عبور که چون گاوصندوقی امن شجره نامه شما را حفاظت میکند.

قدم بعد به سادگی چند کلیک است. با ثبت نام در شجره ساز شما به صفحه مدیریت هدایت میشوید. بزارید برای سادگی این صفحه را داشبورد نام گذاری کنیم. داشبورد مانند داشبورد خودروی شما، نمایی کلی از فعالیت شما در شجره ساز ارایه میکند و از این قسمت می توانید شجره نامه خود را ایجاد کنید، اعضای اضافی و یا اشتباه را پاک کنید، اشتراک ها را مدیریت کنید، پیام هایتان را بخوانید و حتی به آنها پاسخ دهید و حتی میتوانید با ما تماس بگیرید و درخواست کمک کنید. برای داشتن تصویر روشنی از داشبورد ما عکسی از آن در زیر برای شما قرار داده ایم:

اولین شجره نامه در شجره ساز

در نهایت برای ساخت شجره نامه خود از منوی سمت راست داشبورد گزینه «ایجاد شجره نامه جدید» را انتخاب کنید، نامی برای شجره نامه خود بگذارید و در صورت نیاز توضیحی برای شجره نامه خود بنویسید.

تبریک ما را بپذیرید! شما اولین شجره نامه خود را ایجاد کردید!


  • مطالب مرتبط
    لطفا نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید
    برای ارسال نظر به حساب کاربری خود وارد شوید و یا در سایت ثبت نام کنید.