لطفا صبر کنید ...

معرفی بخش پرسش و پاسخ شجره نامه ها
دسته بندی: آموزش ها، تاریخ انتشار: 1400/12/03، آخرین بروزرسانی: 1400/12/03 ساعت 05:30 ب.ظ
بازگشت به صفحه قبل بازگشت به لیست مطالب پرینت این صفحه به اشتراک گذاری این صفحه در فیسبوک به اشتراک گذاری این صفحه در تلگرام به اشتراک گذاری این صفحه در واتس اپ به اشتراک گذاری این صفحه در توییتر بزرگ کردن اندازه قلم کوچک کردن اندازه قلم کپی لینک این صفحه 

شجره نامه ها دارای نکات فنی بسیار هستند که دانستن تمامی آن ها نیازمند سال ها مطالعه، تجربه، گفتگو و مشاوره با متخصصین این حوزه است. از طرف دیگر «شجره ساز» دارای امکانات فراوان و نکات ریز و درشت بسیار است که گاهی یافتن پاسخ را کمی دشوار می کند.

این است که ما دست به کار شده ایم و تالار پرسش و پاسخی را با سبک و سیاقی جدید و ساده طراحی کرده ایم. در این تالار، کاربران می توانند سوالات خود را مطرح کنند و پاسخ های خود را در کمترین زمان از ما و یا دیگر کاربران این سرویس دریافت کنند. کاربران محترم همچنین می توانند نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را درباره بخش های مختلف این سرویس در این بخش با ما در میان بگذارند. این بخش همچنین بستری مناسب برای دانستن هر چه بیشتر درباره شجره نامه ها، کارکردهای آن ها، تحقیق و پژوهش درباره آن ها می باشد. در زیر می توانید تصویری از یک پرسش و پاسخ نمونه را در این بخش مشاهده نمایید. این بخش از اینجا قابل دسترسی می باشد.


پرسش و پاسخ شجره نامه - تالار شجره نامهلطفا به این مطلب رای دهید

  • مطالب مرتبط