لطفا صبر کنید ...

«شجره ساز»، بانک شجره نامه ایرانیان
دسته بندی: مقالات، تاریخ انتشار: 1401/04/19، آخرین بروزرسانی: 1401/06/23 ساعت 10:16 ق.ظ
بازگشت به صفحه قبل بازگشت به لیست مطالب پرینت این صفحه به اشتراک گذاری این صفحه در فیسبوک به اشتراک گذاری این صفحه در تلگرام به اشتراک گذاری این صفحه در واتس اپ به اشتراک گذاری این صفحه در توییتر بزرگ کردن اندازه قلم کوچک کردن اندازه قلم کپی لینک این صفحه 

اینکه با وجود رقبای خارجی بسیار، «شجره ساز» موفقترین سرویس ایرانی ارایه دهنده خدمات شجره نامه است نشان دهنده اعتماد کاربران به این سرویس و جلب رضایت آن ها می باشد.

ما امروز به خود و کاربران خود می بالیم که «شجره ساز» یک سرویس موفق ایرانی در حوزه شجره نامه ها است و این نشانه اعتماد، اعتبار و لطف کاربران به این سرویس است. «شجره ساز» دارای بزرگترین بانک اطلاعاتی شجره نامه ها در سرتاسر  ایران عزیزمان است و ما این گنجینه ارزشمند از ایران را تا حد جان محافظت می کنیم تا گذر زمان و سیر حوادث هیچ گونه خللی بر آن وارد نکند.


پایگاه داده شجره نامه های ایران

ایجاد یک سرویس شجره نامه تنها نیازمند توانایی های فنی در تولید مجموعه ای از نمودارها نیست بلکه نیازمند حجم عظیمی از دانش و منطق ریاضی است. اینکه هر نسل چگونه به صورت منحصر به فردی مشخص و روابط میان آن و دیگر نسل ها تبیین شود نیازمند قوانین بدون تغییر و پابرجایی است و روبرویی با چالش های بسیار که تیم «شجره ساز» هر روز با آن ها مواجه می شود. ولی تمامی این چالش ها و سوالات در مقابل لطف کاربران به این سرویس بسیار خوشایند و امیدوار کننده هستند. لذا ما به کاربران خود در این سرویس می بالیم که آنچنان دلسوزانه ما را در این مسیر پیچیده همراهی می کنند و با نظرات و دیدگاه های خود بر کیفیت این سرویس افزوده و می افزایند و ما نیز «شجره ساز» را افتخاری برای خود نمی دانیم بلکه این سرویس متعلق به ایران و تمامی ایرانیان در هرجای این کره خاکی است و ما از ایران خود با جان و دل و تا آخرین بازدم نفس محافظت می کنیم تا بتوانیم گذشته را برای آیندگان به یادگار بگذاریم. در این راستا ما تلاش کرده ایم تا از عناصر ایرانی و تصاویر ایران در شجره نامه ها استفاده نماییم و بخش های مختلف این سرویس را با نام های ایرانی مزین کنیم.

یکی از این موارد لایه های امنیتی برای حفظ اطلاعات شجره نامه ها است. «شجره ساز» از حداقل 5 لایه امنیتی در جهت حفظ گنجیده خانوادگی شما بهره می برد که به افتخار اساطیر و دانشمندان عزیز ایران نام گذاری شده اند:

  1. لایه امنیتی رستم
  2. لایه امنیتی ابوعلی سینا
  3. لایه امنیتی پروفسور لطفی علی عسکرزاده اردبیلی (بهمن 1299 – شهریور 1396) 
  4. لایه امنیتی پروفسر علی جوان (دی 1305 - شهریور 1395)
  5. لایه امنیتی پروفسور مریم میرزاخانی (اردیبهشت 1356 - تیر 1396)


ما همچنین به خود می بالیم که با لطف نظرات کاربران عزیز امروز «شجره ساز» دارای مجموعه ای غنی و منحصر به فرد از ابزارها برای ایجاد شجره نامه ها، به اشتراک گذاری و کار گروهی بر روی آن ها، تحلیل آماری شجره نامه ها، کشف ارتباطات جدید، پیش بینی در شجره نامه ها، گالری های تصاویر و بایگانی های نامحدود، سرگرمی ها با شجره نامه ها و بسیاری بخش های دیگر که به توسط هوش مصنوعی  خدماتی را به کاربران ارایه می کنند و تمامی این ها به رایگان در اختیار عموم قرار دارد.


در پایان ما این فرصت را غنیمت می شماریم تا علاوه بر همراهان دلسوز  از تیم فنی «شجره ساز» برای تمامی زحمات آن ها تشکر و قدردانی نماییم.


  • مطالب مرتبط