لطفا صبر کنید ...

معرفی بخش «پیشنهاد اصلاحات در شجره نامه ها»
دسته بندی: آموزش ها، تاریخ انتشار: 1400/12/22، آخرین بروزرسانی: 1400/12/22 ساعت 09:14 ب.ظ
بازگشت به صفحه قبل بازگشت به لیست مطالب پرینت این صفحه به اشتراک گذاری این صفحه در فیسبوک به اشتراک گذاری این صفحه در تلگرام به اشتراک گذاری این صفحه در واتس اپ به اشتراک گذاری این صفحه در توییتر بزرگ کردن اندازه قلم کوچک کردن اندازه قلم کپی لینک این صفحه 

«شجره ساز» مجموعه ای غنی از ابزارهای تحلیل داده با هدف کمک، بهبود کیفیت و هرچه لذت بخش تر کردن تکمیل شجره نامه های خانوادگی است.

«شجره ساز» تنها یک نرم افزار معمولی و مجموعه ای از ابزارهای بی روح نیست بلکه در جای جای خود به مانند یک انسان، تفکر و تصمیم گیری می نماید. شاید شما هم اصطلاح هوش مصنوعی «شجره ساز» را در میان متون و لابه لای پیام های خود مشاهده کرده باشید. این نشان دهنده این است که شما در تکمیل شجره نامه خود تنها نیستید بلکه همراهی دلسوز و پر تلاش به نام «ماشین» را در کنار خود دارید. این همیار صامت (بی صدا) در همه حال در کنار شما است و لحظه لحظه شب و روز را برای کسب رضایت شما غنیمت می شمارد. لذا ما مفتخریم تا ابزار هوشمند جدیدی را با عنوان «پیشنهاد اصلاحات در شجره نامه ها» به شما معرفی نمایید. این ابزار با استفاده از هوش مصنوعی تلاش می نماید تا اشتباهات رایج در شجره نامه ها را به شما گوشزد نماید تا شما بتوانید در کنار لذت از تکمیل شجره نامه خود، بر کیفیت آن نیز بیفزایید. 

پیشنهادات اصلاحات در شجره نامه

سوالات متداول درباره این ابزار:

  • هدف این ابزار چیست؟ این ابزار به شما کمک می کند تا از اشتباهات رایج در تکمیل شجره نامه ها جلوگیری و در نتیجه کیفیت شجره نامه خود را بهبود ببخشید. هدف اصلی طراحی و توسعه این ابزار، کمک به بهبود کیفیت شجره نامه ها می باشد.
  • این ابزار چگونه عمل می نماید؟ تمام فرآیند بکار رفته در این ابزار به صورت خودکار و بدون دخالت انسان، توسط هوش مصنوعی «شجره ساز» صورت می پذیرد. به زبان ساده تر، هوش مصنوعی، اطلاعات شجره نامه شما را بررسی و خطاهای رایج را برای شما فهرست می نماید.
  • آیا برای انجام پردازش هوش مصنوعی، اطلاعات شجره نامه من با گروه، شرکت و یا ارگان خاصی به اشتراک گذاشته می شود؟ خیر. تمام پردازش هوش مصنوعی بر روی سرورهای «شجره ساز» صورت می پذیرد و هیچ اطلاعاتی از شجره نامه کاربران به هیچ شخص، گروه و شرکت خاصی منتقل نمی شود. لطفاً توجه فرمایید که خط قرمز ما حریم شخصی کاربران می باشد.
  • این ابزار پیشنهادهای اشتباهی ارایه می کند، چرا؟ لطفاً توجه فرمایید که یک فرآیند «ماشینی» عاری از خطا نمی باشد. لذا شما ممکن است خطاهایی را در پیشنهادها مشاهده نمایید. با این وجود با گذر زمان و یادگیری بیشتر ماشین، خطاها به تدیج کاهش خواهند یافت. با این وجود شما همواره می توانید اشتباهات احتمالی را به ما از طریق صفحه «تماس با ما» گزارش نمایید.
  • آیا تصحیح پیشنهادهای ارایه شده توسط این ابزار الزامی است؟ خیر. لطفاً توجه نمایید که اعمال هر یک از موارد پیشنهادی براساس اختیار و اراده شما خواهد بود و هیچ الزام و اجباری برای اعمال تغییرات وجود نخواهد داشت.
  • چگونه به این ابزار دسترسی پیدا کنم؟ این ابزار از منوی مدیریت کاربران قابل دسترسی است. در زیر نمایی از موقعیت این ابزار در منوی مدیریت کاربران ارایه شده است:

موقعیت ایکون پیشنهاد اصلاحات در شجره نامه ها


  • مطالب مرتبط