لطفا صبر کنید ...

معرفی بخش «پیش بینی در شجره نامه ها»
دسته بندی: اخبار، تاریخ انتشار: 1400/10/08، آخرین بروزرسانی: 1400/12/04 ساعت 10:11 ب.ظ
بازگشت به صفحه قبل بازگشت به لیست مطالب پرینت این صفحه به اشتراک گذاری این صفحه در فیسبوک به اشتراک گذاری این صفحه در تلگرام به اشتراک گذاری این صفحه در واتس اپ به اشتراک گذاری این صفحه در توییتر بزرگ کردن اندازه قلم کوچک کردن اندازه قلم کپی لینک این صفحه 

پیش بینی در شجره نامه ها می تواند یکی از هیجان انگیز ترین تجربه های کار با شجره نامه ها باشد.

یکی از هیجان انگیز ترین ویژگی های هوش مصنوعی این است که با استفاده از آن می توان از گذشته به آینده پرداخت و پیش بینی هایی را ارایه نمود. ما نیز در تیم توسعه «شجره ساز» تمام تلاش خود را می نماییم تا با استفاده از هوش مصنوعی، ساخت شجره نامه ها را برای کاربران این سرویس  هر چه بیشتر لذت بخش تر و هیجان انگیز تر نماییم. در این راستا مفتخریم تا اعلام نماییم که بخشی تحت عنوان «پیش بینی در شجره نامه ها» به امکانات «شجره ساز» اضافه شده است. این ابزار بر اساس 5 مولفه اصلی زیر به پیش بینی یک نسل آتی در شجره نامه های شما می پردازد:

 1. نرخ تولد ها
 2. نرخ مرگ و میر ها
 3. نرخ ازدواج ها
 4. نرخ بیماری ها
 5. نرخ جنسیت ها (نسبت تولد زنان به مردان)

در زیر تصویری از یک شجره نامه نمونه به همراه پیش بینی ها ارایه شده است.

تصویر نمونه از بخش پیش بینی در شجره نامه ها

راهنمای شناسایی نسل های پیش بینی شده


نسل های پیش بینی شده در شجره نامه ها به طور کلی دارای حاشیه آبی رنگ و دارای علامت چراغ زرد رنگ هستند و به صورت متحرک در شجره نامه مشخص می شوند. در زیر تصویری از یک نسل پیش بینی شده را برای اطلاع کاربران گرامی قرار می دهیم.

نمونه نسل پیش بینی شده در {website,.name}


لطفاً نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را درباره این بخش با ما از طریق صفحه «تماس با ما» و یا بخش پرسش و پاسخ در میان بگذارید.


 • مطالب مرتبط
  لطفا نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید
  برای ارسال نظر به حساب کاربری خود وارد شوید و یا در سایت ثبت نام کنید.
  نظرات کاربران به این مطلب
 • 3 سال قبل  
 • مدیر «شجره ساز» گفته:
  سلام علی عزیز، پیش بینی ها براساس 5 مولفه اصلی انجام می شوند که بیماری های وراثتی یکی از آن ها می باشد. این 5 مولفه عبارتند از، نرخ تولدها، نرخ مرگ و میرها، نرخ ازدواج ها، نرخ بیماری ها و نرخ جنسیت ها. در صورتی که به عنوان مثال یک نسل دارای بیماری خاصی نباشد و یا این اطلاعات برای آن نسل وارد نشده باشد، همچنان پیش بینی برای آن نسل صورت می پذیرد ولی بدون پیش بینی شانس بیماری برای نسل ها آتی.
 • 3 سال قبل  
 • سید علی ش❋❋ گفته:
  بسیار عالی ولی این کار فقظ با اظلاعات در مورد بیماری افراد بدست می آید یا از طریق دیگری هم قابل انجام هست