لطفا صبر کنید ...

پرسش و پاسخ

چاپ نموداردرختی
بازگشت به صفحه قبل بازگشت به لیست سوالات پرینت این صفحه به اشتراک گذاری این صفحه در فیسبوک به اشتراک گذاری این صفحه در تلگرام به اشتراک گذاری این صفحه در واتس اپ به اشتراک گذاری این صفحه در توییتر بزرگ کردن اندازه قلم کوچک کردن اندازه قلم کپی لینک این صفحه 
 • چاپ نموداردرختی

  این سوال توسط برات رم❋❋ در تاریخ 1402/09/19 مطرح شده و تاکنون 46 مرتبه بازدید شده است.
  باسلام چاپ شجره نامه به صورت نموداردرختی خروجی واضح وخوانا ندارد .لطفا بررسی فرمایید.
  باتشکر

 • پاسخ ارسال شده توسط مدیر «شجره ساز» در تاریخ 1402/09/20
  با تشکر از سوال شما.

  در پاسخ به این سوال فرض بر این است که شما از بخش «پرینت و چاپ شجره نامه ها» استفاده می نمایید. در این صورت چند رهکار برای افزایش خوانایی خروجی ها وجود دارد.

  1. ایجاد خروجی های ساده و خلاصه تر. برای این مورد می توانید از بخش «تنظیمات» در صفحه «پرینت و چاپ شجره نامه ها» بخش های اضافی را غیرفعال نمایید.
  2. ایجاد خروجی های غیر درختی. این سرویس امکان ایجاد خروجی ها به صورت لیست و آلبوم را فراهم می نماید که شما می توانید از آن ها استفاده بفرمایید (به عنوان مثال با ایجاد کاغذ دیواریهایی که می توانید در خانه نصب نمایید)
  3. پرینت و چاپ شاخه ها به صورت مجزا و سپس در کنار هم گذاشتن آن ها. برای این کار از بخش «پرینت و چاپ شجره نامه ها» بر روی نسل ها کلیک کنید تا تنها آن شاخه نمایش داده شود.

  در پایان می توانید از ترکیب موارد فوق برای چاپ شجره نامه خود استفاده نمایید. به عنوان مثال شجره نامه خود (تنها شما، همسر و فرزندان) را به صورت درختی و مابقی را به صورت لیست و یا آلبوم پرینت نمایید (یا به صورت کاغد دیواری برای نصب بر روی دیوار منزل)

  برای ارسال پاسخ می بایست وارد حساب کاربری خود شوید و یا یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید.