لطفا صبر کنید ...

پرسش و پاسخ

تکثیر نسل اجداد مادری و پدری بصورت همزمان
بازگشت به صفحه قبل بازگشت به لیست سوالات پرینت این صفحه به اشتراک گذاری این صفحه در فیسبوک به اشتراک گذاری این صفحه در تلگرام به اشتراک گذاری این صفحه در واتس اپ به اشتراک گذاری این صفحه در توییتر بزرگ کردن اندازه قلم کوچک کردن اندازه قلم کپی لینک این صفحه 
 • تکثیر نسل اجداد مادری و پدری بصورت همزمان

  این سوال توسط علی آز❋❋ در تاریخ 1401/12/27 مطرح شده و تاکنون 211 مرتبه بازدید شده است.
  سلام و عرض ادب و تشکر از شما بعنوان سازنده برنامه خوب شجره ساز
  سوال من این است که چگونه می توان با یک شجره نامه بصورت همزمان هم اجداد پدری و هم اجداد مادری را اضافه نمود اگه با یک شجره نامه امکان پذیر هست توضیح بفرمایید و اگه با دو شجره نامه جداگانه ممکن هست نوع ارتباط این دو را راهنمایی بفرمایید؟

 • پاسخ ارسال شده توسط مدیر «شجره ساز» در تاریخ 1401/12/27
  سلام علی عزیز،

  هر دو روش ذکر شده توسط شما امکانپذیر است.
  1. روش اول این است که شما از بالاترین عضو شجره نامه خود یک ریشه جدید ایجاد کنید و آن را «جهان» بنامید و سپس شجره نامه هر دو خانواده را از این نسل ایجاد بفرمایید. برای ارتباط میان اعضا می توانید از ابزار «پرش» از سربرگ «ارتباط ها» از صفحه ورود و یا ویرایش نسل ها استفاده فرمایید.
  2. روش دوم این است که برای هر خانواده یک شجره نامه مجزا ایجاد بفرمایید و سپس نسل ها را توسط ابزار «پرش بین شجره نامه ها» به یکدیگر متصل کنید. لطفاً توجه نمایید که ابزار پرش بین شجره نامه ها از سربرگ «ارتباط ها» از صفحه ورود و یا ویرایش نسل ها قابل مشاهده می باشد. همچنین توجه داشته باشید که این ابزار تنها در صورتی فعال است که شما بیش از یک شجره نامه داشته باشید.

  در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر با ما در تماس باشید.

  برای ارسال پاسخ می بایست وارد حساب کاربری خود شوید و یا یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید.