لطفا صبر کنید ...

پرسش و پاسخ

مشکل مشترک شدن دیگران در شجره نامه من
بازگشت به صفحه قبل بازگشت به لیست سوالات پرینت این صفحه به اشتراک گذاری این صفحه در فیسبوک به اشتراک گذاری این صفحه در تلگرام به اشتراک گذاری این صفحه در واتس اپ به اشتراک گذاری این صفحه در توییتر بزرگ کردن اندازه قلم کوچک کردن اندازه قلم کپی لینک این صفحه 
 • مشکل مشترک شدن دیگران در شجره نامه من

  این سوال توسط حسن ❋❋ در تاریخ 1401/11/27 مطرح شده و تاکنون 101 مرتبه بازدید شده است.
  سلام، من قبلا به چندنفر از اقوام لینک شجره نامه ام رو دادم، اونا هم در شاخه خودشون درخواست اشتراک زدن، تایید کردم و خیلی راحت به ویرایش شاخه خودشون دسترسی پیدا کردند.
  اما امروز به هرکس لینک میدم، وقتی درخواست اشتراک میزنن، وارد صفحه ثبت نام سایت میشن!!!
  هم با موبایل امتحان کردیم، هم با کامپیوتر
  لطفا مشکل رو حل کنید

 • پاسخ ارسال شده توسط مدیر «شجره ساز» در تاریخ 1401/11/28
  سلام حسن عزیز،

  لطفا مرحمت نمایید که تنها لینک های ایجاد شده در بخش «به اشتراک گذاری یک شجره نامه» (از منوی سمت راست همین صفحه) قابل به اشتراک گذاری و **مشاهده توسط عموم** می باشند. همچنین تنها اعضای سایت می توانند مشترک شجره نامه ها شوند لذا کاربران برای ثبت درخواست اشتراک می بایست وارد حساب کاربری خود شوند و یا یک حساب کاربری جدید (در صورتی که قبلاً حسابی در «شجره ساز» ندارند) ایجاد کنند.

  لذا به طور خلاصه به موارد زیر توجه نمایید:
  1. لینک های اشتراک می بایست از قسمت «به اشتراک گذاری یک شجره نامه» ایجاد شوند.
  2. لینک های ایجاد شده در قدم قبلی تا زمان اعتبار خود (زمانی که شما برای آن ها در هنگام ایجاد تعیین می کنید) قابل استفاده برای عموم هستند.
  3. برای مشاهده شجره نامه ها توسط لینک های اشتراک نیازی به ورود به سایت و یا عضویت در آن نیست ولی برای ارسال درخواست اشتراک می بایست در «شجره ساز» ثبت نام کرد (یا وارد حساب کاربری خود شد).
  4. زمانی که کاربری درخواست اشتراک به مالک شجره نامه ارسال کرد و این درخواست پذیرفته شد، کاربر دیگر نیازی به لینک اشتراک نخواهد داشت زیرا که شجره نامه اشتراکی به صورت خودکار به لیست شجره نامه های او اضافه و دسترسی هایش تنظیم خواهد شد.

  در صورتی که پس از مطالعه مطلب فوق همچنان ابهاماتی در نحوه عملکرد این بخش داشتید، لطفاً از قسمت نظرات در ذیل این پاسخ (علامت +) با ما در ارتباط باشید.

  برای ارسال پاسخ می بایست وارد حساب کاربری خود شوید و یا یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید.