لطفا صبر کنید ...

پرسش و پاسخ

مالکیت شجره نامه
بازگشت به صفحه قبل بازگشت به لیست سوالات پرینت این صفحه به اشتراک گذاری این صفحه در فیسبوک به اشتراک گذاری این صفحه در تلگرام به اشتراک گذاری این صفحه در واتس اپ به اشتراک گذاری این صفحه در توییتر بزرگ کردن اندازه قلم کوچک کردن اندازه قلم کپی لینک این صفحه 
 • مالکیت شجره نامه

  این سوال توسط علی❋❋ در تاریخ 1400/12/13 مطرح شده و تاکنون 236 مرتبه بازدید شده است.
  سلام بر مدیر محترم شجره ساز
  باتشکر از پاسخ سوال قبلی
  آیا مالکیت شجره به نام چند نفر امکان پذیر است ؟
  بخاطر اینکه کسانیکه مالکیت را دارند ابزارهای زیادی در اختیار دارند از این رو سایر افراد که اشتراک دارند از این امکانات بی نصیب هستند؟

 • پاسخ ارسال شده توسط مدیر «شجره ساز» در تاریخ 1400/12/14
  سلام علی جان،

  مالک شجره نامه تنها یک نفر می تواند باشد و این به دلیل این است که از تغییرات غیر عمدی و یا حذف شجره نامه در صورت بروز اختلافات و موارد این چنینی جلوگیری شود. با این وجود مالکین شجره نامه ها می توانند به کاربران مشترک شجره نامه ها دسترسی ریشه (اشتراک از بالاترین نسل در شجره نامه) را اهدا کنند که این به معنای دسترسی بسیار بالای کاربران به ویرایش/اضافه کردن نسل به هر قسمتی از شجره نامه ها است.

  در مورد ابزارها، سعی ما همواره بر این بوده و هست که تا جای ممکن عدالت میان مالکین و مشترکین شجره نامه ها رعایت شود با این حال ما نمی توانیم به عنوان مثال دسترسی تغییر الگوی شجره نامه ها را به همه مشترکین اهدا کنیم زیرا که ممکن است علایق کاربران با یکدیگر متفاوت باشد و در نتیجه سبب ناخرسندی میان اعضا و همچنین از این سرویس شود.

  برای ارسال پاسخ می بایست وارد حساب کاربری خود شوید و یا یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید.