لطفا صبر کنید ...

پرسش و پاسخ

طریقه پرینت
بازگشت به صفحه قبل بازگشت به لیست سوالات پرینت این صفحه به اشتراک گذاری این صفحه در فیسبوک به اشتراک گذاری این صفحه در تلگرام به اشتراک گذاری این صفحه در واتس اپ به اشتراک گذاری این صفحه در توییتر بزرگ کردن اندازه قلم کوچک کردن اندازه قلم کپی لینک این صفحه 
 • طریقه پرینت

  این سوال توسط حمید ❋❋ در تاریخ 1401/04/17 مطرح شده و تاکنون 271 مرتبه بازدید شده است.
  سلام علیکم لطفآ پرینت گرفتن توضیح دهید 2- آیااگر می خواهم اجداد خود راتا آدم چک کنم وببینم صحیح هستند یاخیر آیا شجره نامه هست که بتوانم از آن استفاده کنم

 • پاسخ ارسال شده توسط مدیر «شجره ساز» در تاریخ 1401/04/17
  سلام حمید عزیز،

  برای آموزش گام به گام پرینت و چاپ شجره نامه ها به صفحه زیر مراجعه فرمایید:

  https://shajaresaz.com/posts/show/84

  برای بررسی صحت و کیفیت شجره نامه خود بهترین ابزاری هایی که می توانند به شما کمک کند «کشف ارتباط های جدید»، «تحلیل های آماری»، «پیشنهاد اصلاحات» و «پیش بینی در شجره نامه ها» می باشند.

  مورد اول «کشف ارتباط های جدید» به شما کمک می کند تا با اشخاص دیگری که دارای شجره نامه مشابه شما هستند ارتباط برقرار کرده و به تکمیل و بررسی شجره نامه خود بپردازید.
  سایر موارد به شما کمک می کند تا موارد غیر طبیعی را در شجره نامه های خود کشف و نقاط شروعی را برای جستجو و پیگیری های آتی پیدا کنید.

  لطفا توجه داشته باشید که «تبارشناسی» یک رشته تخصصی و دارای تکنیک های فراوان جهت بررسی و کشف ارتباطات می باشد. ما در بخش «مقالات و دانستنی های شجره ساز» بسیاری مقالات تخصصی تبارشناسی را به زبان بسیار ساده درآورده ایم که ممکن است خواندن آن ها خالی از لطف نباشد. لطفا برای مطالعه مطالب به لینک زیر سر بزنید:

  https://shajaresaz.com/posts

  با تشکر از همراهی شما.

  برای ارسال پاسخ می بایست وارد حساب کاربری خود شوید و یا یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید.