لطفا صبر کنید ...

پرسش و پاسخ

انتخاب همسر و فرزندان دختر
بازگشت به صفحه قبل بازگشت به لیست سوالات پرینت این صفحه به اشتراک گذاری این صفحه در فیسبوک به اشتراک گذاری این صفحه در تلگرام به اشتراک گذاری این صفحه در واتس اپ به اشتراک گذاری این صفحه در توییتر بزرگ کردن اندازه قلم کوچک کردن اندازه قلم کپی لینک این صفحه 
 • انتخاب همسر و فرزندان دختر

  این سوال توسط وحيد ❋❋ در تاریخ 1401/03/17 مطرح شده و تاکنون 173 مرتبه بازدید شده است.
  سلام و خداقوت
  آیا کنار هر مردی از قسمت ایجاد نسل رابطه همسری رو انتخاب کنیم برای اون مرد همسر در کنارش درج می شود ؟
  و نیز در کنار هر زنی نام مردی رو به عنوان همسر درج کرد ؟

  دیگر اینکه نوع شجره نامه من جوری تعریف شده که از فرزندان زن(دختر نسل قبل) در صورت اینکه همسرش غریبه باشد امتداد یابد در حالیکه سیستم شما این مورد رو فعلا پیشنهاد خطا و اصلاح میده(رجوع به قسمت پیشنهاد اصلاحات در پنل کاربری) آیا بنا به تغییرات دارید و یا راه حل چیست ؟

  ممنون

 • پاسخ ارسال شده توسط مدیر «شجره ساز» در تاریخ 1401/03/17
  سلام وحید عزیز.

  در صورتی که زیر مجموعه نسلی به صورت همسر تعیین شود، فارغ از جنسیت، نسل ها در کنار هم قرار خواهند گرفت. لازم به یادآوری است که در شجره نامه ها هیچ دو نسلی در کنار هم نیستند و همواره یکی والد دیگری است ولی به لحاظ سادگی در درک و نمایش، ما همسران را در کنار یکدیگر نمایش می دهیم. نکته دیگر اینکه که شجره نامه ها تابع فرهنگ ملی می باشند به این معنا که در کشورهایی مانند ایران، فرزندان زیر مجموعه پدر هستند (در صورتی که مرد تنها یک همسر داشته باشد) و نام خانوادگی پدر را به ارث می برند. ما در شجره ساز محدودیتی را در این رابطه اعمال نمی کنید و آن را به حس شناخت کاربران محول کرده ایم و کاربران عزیز و گرامی به خوبی از عهده آن برآمده اند.

  برای ارسال پاسخ می بایست وارد حساب کاربری خود شوید و یا یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید.