لطفا صبر کنید ...

پرسش و پاسخ

تکرار نفرات در یک شجره نامه
بازگشت به صفحه قبل بازگشت به لیست سوالات پرینت این صفحه به اشتراک گذاری این صفحه در فیسبوک به اشتراک گذاری این صفحه در تلگرام به اشتراک گذاری این صفحه در واتس اپ به اشتراک گذاری این صفحه در توییتر بزرگ کردن اندازه قلم کوچک کردن اندازه قلم کپی لینک این صفحه 
 • تکرار نفرات در یک شجره نامه

  این سوال توسط سید غلامح❋❋ در تاریخ 1403/02/11 مطرح شده و تاکنون 45 مرتبه بازدید شده است.
  با سلام
  به نظر می رسد تکرار نفرات در شجر نامه نمی بایست با آی دی متفاوت صورت پذیرد چون مشکلاتی را ایجاد می کنند و سوالات زیر مطرح می گردد.
  1) با توجه به این که تکرار نفرات از هم مستقل می باشند و حتی تاریخ تولد و وفات ها هم کپی نمی گردد آیا در تحلیل آماری اطلاعات فرد مورد نظر دوبار در تحلیل موثر می باشد.
  2) آیا بر ادامه نسلهای فرد مورد نظر که در شجره نامه تکرار شده هست در هر دو موقعیت نسل ها را ادامه داد که طبیعتا کاری زمان بر و اتلاف وقت می باشد.
  3) در صورتی که فقط نسل های یک نفر را ادامه دهیم و تکرار نفر را ادامه ندهیم در چاپ سر شاخه اصلی مشکلی پیش نمی آید ولیکین در صورتی که بخواهیم از جایی چاپ کنیم که ادامه نفر تکراری چاپ نشده است عملا فرزندان آن نسل در چاپ وجود ندارد.
  چنین مشکلی در هیچ یک از نمونه های مشابه خارجی وجود ندارد و ادامه این مشکل باعث تکرار و تایپ حجم وسیعی از اطلاعات می شود که در عمل و خروجی کار نتیجه مطلوب برای کاربر حاصل نمی گردد
  با سپاس

 • پاسخ ارسال شده توسط مدیر «شجره ساز» در تاریخ 1403/02/14
  با تشکر از نظرات شما.

  این مورد پیگیری خواهد شد.

  برای ارسال پاسخ می بایست وارد حساب کاربری خود شوید و یا یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید.